:: ostatnia aktualizacja :: 02.03.2015 20:35  ::
homemapakontakt

Aktualności


Motoserce na deptaku

56 litrów krwi oddano podczas tegorocznej radomskiej edycji ogólnopolskiego „Motoserca 2013”. Było to piąte spotkanie fanów jednośladów w Radomiu. W akcji wzięło udział około czterystu motocyklistów.


Decyzją Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych akcja „Motoserce 2013” została zorganizowana w całej Polsce w minioną sobotę. Radomską imprezę zorganizowały dwa kluby motocyklowe Shark Riders oraz The Irons East Side. – To już impreza cykliczna. W Radomiu odbywa się po raz piąty. Zbieramy krew dla dzieci, które uległy wypadkom - informuje Jarosław Marek, prezes klub motocyklowego Shark Riders.

Na placu Corazziego stanął Mobilny Punkt Poboru Krwi, w którym można było oddać krew. Radom był jednym z sześćdziesięciu trzech miast, w których odbyła się akcja „Motocykliści dzieciom”. - Myślę, że „Motoserce” na stałe już wpisało się w kalendarz imprez tego typu. Nie będziemy się porównywać do Jurka Owsiaka i Orkiestry. Oni zbierają pieniążki, my zbieramy krew dla dzieci poszkodowanych w wypadkach - mówi Robert Sznajder, prezes klub motocyklowego The Irons East Side.

Impreza rozpoczęła się od motocyklowej parady ulicami Radomia. Czas miłośnikom jednośladów umilały zespoły rockowe. W radomskiej akcji wzięło udział około czterystu motocyklistów z pięciu klubów oraz motocykliści niezrzeszeni. Podczas sześciogodzinnej imprezy „Motoserce 2013. Motocykliści dzieciom – krew darem życia” oddano 56 litrów krwi.
 

2013-04-22
 
 
powrót
 
 
dami online
 
 


  


Telewizja Dami
ul. Żeromskiego 75, 26-600, Radom
tel./fax (48) 380 69 69
tel. dyż. 0 602 428 661
redakcja@dami.com.pl
Copyright © Grupa Medialna 2009